| RAY a întrebat:

Ce piesa asculți in seara asta?

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=VHdb8uDa5L0
Ascultai si tu asta acum 15/16 ani?

| RAY explică (pentru Endoryus):

Imi amintesc ca am cumparat un mp3 si le am spus vanzatorilor ca vreau sa vad daca merge e, i cand mau auzit mi au bagat cateva sute de piese de astea hip hop, nu aveam pc, internet

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Cine naiba isi permitea pe atunci pc laughing

| RAY explică (pentru Endoryus):

Cand am implinit 18 ani mi am luat un Nokia 6300

| RAY explică (pentru Endoryus):

Ba piesa asta ma emotioneaza

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur "ba".

| RAY explică (pentru Endoryus):

Numai am auto control nu mai mai mancat de 26 de ore

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Si de ce faci ceva atat de prostesc?

| RAY explică (pentru Endoryus):

Practic am intrat in cetoza, ca sa aflu exact cand cantaresc

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Orice om normal la cap care vrea sa afle cat cantareste o face altfel. Dimineata, mergi la baie si dupa te cantaresti. Inainte sa mananci. Fara haine. Si gata. Nu prostia aia.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur ca Endoryus îți spune același lucru pe care ți l-am spus dincolo. Poate ca îți vin in sfârșit mințile la cap!

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Voi manca de dimineata, ce grijuli sunteti

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ce modesta esti. Esti bucuroasa doar ca am zis acelasi lucru ca tine ca de era orice altceva, nu mai eram un exemplu bun laughing. Fetele.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Treaba e ca, ești un bun exemplu. Așa ca te rog, nu-mi spulbera increderea ca exista o "specie" de bărbați aparte.

| Endoryus a răspuns (pentru GirlOnline81):

Avand in vedere ca majoritatea pe aici au o parere total opusa cu a ta, am impresia ca o dai la intors. Tot de aroganta ta incerci sa scapi. Ce om, ce om...

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Endoryus):

Trebuie sa te împaci cu ideea ca nu sunt " majoritatea". Sau nu, pentru ca n-o sa se mai întâmple.

26 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Acum merg la un concert, m-a scos prietena mea din casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin gluma, ca azi, toti glumesc/zambesc/rad. Ii ascult pe ceilalti cum glumesc, dar eu pur si simplu nu inteleg ce ar fi comic.
Urasc oamenii fericiti.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu vad numa depresivi pe aici, multi nu stiu de o gluma

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

AI schimbat intrebarea? Nu prea ascult muzica numai cand fac ceva, sau beau cafeluta.
Da in fine, ceva : rock Japonez Chiar imi place Formatia asta. https://www.youtube.com/watch?v=9sGgHBbuIro
Muzica Khazara (habar n-am ce canta dar imi place : https://www.youtube.com/watch?v=_FlBCJbb2oo
pop-folc Rusesc. https://www.youtube.com/watch?v=8_ZjUhYiEJ4
Si ceva ce iti place si tie : muzica retro Germana: https://www.youtube.com/watch?v=NvS351QKFV4
Is putine genuri muzicale unde nu mi-am bagat nasul :))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa fac spam

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/......tps?/watch