| Roxin a întrebat:

Seara buna!

Cum a fost ziua ta?
Ce piesa asculti acum?

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In romana ar merge, dar in engleza iasa naspa pentru mine. sad

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

In romana ar merge, dar in engleza iasa naspa pentru mine. sad :'(

| AFR81 a răspuns:

Ca de obicei, nu prea frumoasa.

https://www.youtube.com/watch?v=UcaWGdvSFl8

| wpetterssone a răspuns:

Ziua de azi a fost foarte frumoasă pentru mine. Mi-am făcut timp pentru toate. Acum ascult o melodie a grupului FAUN.

| sofisis a răspuns:

E luni... just sayin' happy

| Roxin explică (pentru sofisis):

Led Zeppelin - Whole lotta love. big grin

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

So you're into rock happy
Stii Deff Leppard - rock on?

| Roxin explică (pentru sofisis):

Da, o stiu.
In general rock, jazz, soul. Dar, ascult cam tot ce suna bine si transmite ceva, o stare. Fie prin mesaj, fie prin negativ. Lounge de exemplu da o stare de liniste, calm.

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Si eu ascult de toate dar cel mai aproape de sufletul meu e hip-hop, r&b...

| Roxin explică (pentru sofisis):

Daca-i old school, ma bag. big grin

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Pai new nu prea se mai fabrica. Nu vezi ca e pe cale de disparitie hip-hop-ul? sad
Si muzica buna in general e pe cale de disparitie...

| Roxin explică (pentru sofisis):

Da, din pacate. Noroc ca ii avem pe clasici si ca ii putem asculta la nesfârșit?

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Mda...raman totusi socata ca daca ascult acum d'alde, nu stiu Coolio - Gangsta's Paradise..copiii care o aud zic...aaa asta e d'aia veche, de pe vremea ta?
Si eu sunt wtf? Asta inca traieste, multumesc frumos!

| Roxin explică (pentru sofisis):

De pe vremea ta...laughing) Babuto! laughing Asa pensionari sa fim?

| sofisis a răspuns (pentru Roxin):

Se pare ca da laughing))
Desi nah, buletinul meu nu arata chiar asa deprimant...