| Maia36 a întrebat:

Seara buna! Vreau sa aflu numele exact al unui site de socializare si dating (nu este romanesc) care,din cate imi amintesc,are si un fel de playlist de unde poti descarca muzica. Stiu ca are doua denumiri, intram pe el acum 3-4 ani.Tot ce-mi amintesc e ceva de genul "bear". Stie cineva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| qAleexa a răspuns:

Incearca`l pe asta http://www.youtube-mp3.org/. Scrii link`ul melodiei care o vrei [ de pe youtube ] si il pui acolo. O sa ai orice melodie vrei. Si daca nu merge, mai este si zippy share. Sper ca te-am ajutat