| FreddieM a întrebat:

Seara TPU. Cand cautati intrebari, care ar fi ordinea categoriilor?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sanatate
Sport
Tehnologie
Religie
Stiinta
Conversatii
Adolecentii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In ultima vreme stau mult la conversatii, m-am plictisit sa fiu util.
Pana acum 'rupeam' auto-moto, de acolo mi se trag fundele. Dar mi-e lene sa mai scriu chestii ok, prefer sa pierd vremea.

| SilentRain a răspuns:

Familie & Relaţii
Adolescenţi
Informaţii Utilitare
Ştiinţă şi Filosofie
N-am o ordine fixa

| mentholinks a răspuns:

Religie apoi Conversații apoi Dragoste și Sex apoi Familie și Relații apoi Adolescenți apoi câteodată Știința și Filozofie dar nu prea e nimic pe acolo apoi Recente.

| lilith16 a răspuns:

1. Conversatii, 2.adolescenti, 3. dragoste & sex

| Catrice a răspuns (pentru lilith16):

2 înainte de 1, nu de alta dar le iau alfabetic rolling on the floor