| RoxanaGhost a întrebat:

Servus.Aş dori să mă pensez. Daţi-mi şi mie nişte forme care s-ar potrivi sprâncenelor mele.Am văzut nişte poze pe tumblr, dar nu mi-au atras atenţia.O formă mai groasă aş dori dar cu muscă, nu formă rotundă :D Dau funda

Aceasta e o poză cu sprâncenele mele :D
http://imgur.com/gallery/76wTeH6/new

4 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Se fac dupa forma fetei. Cel mai bine e sa te duci la un salon si cei de acolo o sa stie.

| CristinaSNC a răspuns:

Pai du-te la salon, le spui fetelor ca le vrei mai groase si stiu ele ce sa faca happy.

| Kenya a răspuns:

Nu e dupa cum vrei tu ci dupa forma fetei tale. Du-te la salon, fetele de acolo stiu mai bine

| DenisaKarolina a răspuns:

Buna pai pentru prima data ar fi bine sa te duci la un salon sa te penseze acolo, si eu m-am pensat recent si penseaza bine decat sa te pensezi acasa si sa iti strici sprancenele.