| Sabina_Popescu_2000 a întrebat:

TPU! As vrea sa ma pensez. De fapt sunt pensata, dar nu le pot da sprancenelor exact aceeasi forma pentru ca in urma cu 1 an am fost arsa pe fata, iar parte din sprancene mi-au cazut si nu mi-au mai crescut la loc. Sincera sa fiu, chiar sunt ciudate sprancenele mele! worried As vrea sa merg la un salon, dar imi e teama sa nu mi le strice. Nu stiu ce sa fac. Ce sfaturi imi dati? sad

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Eu zis ca cele de la salon sunt (majoritatea) chiar cu experienta si nu ar strica sa mergi.

Daca nu vrei, sub nicio forma, atunci incepi sa folosesti creion/fard pentru sprancene, sa le dai ce forma doresti. Gasesti tutoriale pe youtube, in care te invata cum. Si dupa aia le faci asa cum vrei. Bafta! happy