| KiddFaraSentimente a întrebat:

Servus. big hug Va rog spuneti-mi si mie daca emisiunea "Fata lu' tata" de pe Kanal D este reala, sau este regizata? thinking Mersi.kiss

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna love struck
Emisiunea este regizata. Scrie chiar si la sfarsitul fiecariu episod.
De obicei, fiecare emisiune de Divertisment sau Reality-Show sunt regizate. Te pup kiss. Funditabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Toate emisiunile gen "reality-show" sunt ireale. Cindva am cautat ceva de lucru, si am incercat si optiunea de casting pentru un post tv, in care ti se dadea 1000 Ron pe doua zile, si am vazut cum stau lucrurile. Am fost pus in baza lor de date, si, cind au nevoie, te cheama la ei, si joci rolul pe care ei il zic. se folosesc de oameni obisnuiti pentru ca sa para probabil mai real. Am un prieten care a si participat la "Test de fidelitate" in rolul celui care si-a inselat prietena.

| HBK a răspuns:

In fiecare emisiune fata tatalui e altceva. ma refer la scenariu. niciodata un caz similar. fata e hoata, fata urmeaza sa plece la prostitutie prin alte tari, fata e minora si gravida, fata e combinata cu un vecin care are si copii, etc. astept si momentul fata e combinata cu alta fata.Asta face sa "para reala".

| catthshshshs a răspuns:

Absolut regizata. Am vazut persoane care au aparut in ipostaze diferite si in emisiuni diferite.

| multimoak a răspuns:

Tu chiar crezi ca cineva ar accepta sa fie filmat in intimitatea lui si sa se certe in fata Romaniei?
Emisiunea are personaje fictive, dar actiunea este inspirata dupa un caz real. Toate emisiunile de genul asta sunt ireale. Dar daca nu ma insel, cred ca si scria ca-s personaje fictive, nu mai stiu exact la ce emisiune.

| GeorgeRadu a răspuns:

Regizata clar happy. A fost mai demult o editie, si acum de vreo luna am vazut acceasi mama doar cu alt tata. tongue E doar un exemplu desi am vazut mai multe astfel de lucrurihee hee. Nu e coincidenta aici platesc oamenii, nu pot face ceva bun fara baniwinking

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Sunt regizate din pafte reale. daca t uiti la sf emisiunii scrie ca personajele sunt fictive