| Macho a întrebat:

Emisiune de pe Kanal D - Ochii din Umbra - Regizata sau reala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizata, normal.

17 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Regizata, aproape toate emisiunile de pe kanal D sunt regizate

| madalicious a răspuns:

Este regizata. Astfel nu ar fi fost filmata asa impecabil.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

REGIZATA! in afara de vreo mamaie de la tara care inca mai crede in fascinantul televizor, mai exista cineva care sa creada in imbecilitatile astea de emisiuni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat si am luat bani pentru un episod din emisiunea asta. Deci... e reala, claaaaaaaaaaaar! ingheata apele de adevarata ce este laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizata e greu sa te prinzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regizata... pentru ca aproape toate emisiunile de pe kanal d sunt regizate si la sfarsitul emisiunii spune clar ca e regizata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e regizata? Adica chiar daca toata lumea spune asta, nu vreau sa si cred ptr.ca, am vazut recent o emisiune in care era implicat si un copil bolnav, Pe cuvant ca mi-au dat lacrimile...Idioti!

| Danessy a răspuns:

Emisiunea Ochii din Umbra care il are ca realizator pe Ernest, neinfricatul detectiv, ridica o gramada de intrebari la adresa telespectatorilor tv. Am vazut pe website-ul emisiunii de pe KanalD o gramada de comentarii cu cereri de ajutor cu privire la infidelitati si inselatorii!
Din pacate oamenii nu-si dau seama ce inseamna emisiunea aceasta!
Oameni buni, Ochii din Umbra este o emisiune regizata 100 la 100, singura deosebire fata de alte regizari fiind personajele care nu sunt actori pregatiti si care urmeaza scenarii, ci sunt oameni obisnuiti, simpli. Emisiunea doar incearca sa scoata la iveala atitudini si greseli in relatiile dintre oameni.
In concluzie, emisiunea este un Reality Show regizat, care din pacate da impresia cum ca ar fi o realitate.

| Felisity a răspuns:

E regizata pentru ca la inceputul fiecarei emisiuni scrie "Acest program este o fictiune"

| bertony10 a răspuns:

Regizata

| darius10 a răspuns:

Reala...Normall.

| Dragos_Rusu_1974 a răspuns:

Intrebarea asta este reala? O emisune de 2 lei regizata cu un prezentator penibil care isi ia salariul cu multa rusine.Mi-ar fi rusine sa prezint o emisune FAKE si sa mai iau si salariu..penibila emisune si penibili cei care se uita la ea.

| Vitca_Sanda_1966 a răspuns:

Reala asa cred

| Boss_Chavi_1989 a răspuns:

Oci din ubra este adevarat sau nu adevarat