| AaLl3X a întrebat:

Servus TPU vreau ca sa imi dezactivez si eu cronologia de pe facebook imi puteti spune si mie va rog?happyhappy

2 răspunsuri:
| FallingInReverse89x a răspuns:

N-o poţi dezactiva.happy
Nu e o chestie de profil, e doar următorul pas pentru Facebook, iar în curând toată lumea va fi transferată pe Timeline. ( Vom avea toţi Cronologie. )
Zuckerberg poate să facă din Facebook ce vrea, nu îl interesează prea tare părerile oamenilor... doar ceea ce crede el că e mai bine pentru proiectul lui care până în prezent i-a băgat în buzunar zeci de milioane de dolari, interesul lui e să scoată mai mult din el, dacă el consideră că e bun Timeline, asta e, toţi vor fi schimbaţi pe Timeline.

| AaLl3X explică:

Nu merge cryingcrying am incercat daca vrei sa mil dezactivezi u da-mi un PM sau raspunde la raspuns... Multumesc