| andreeaaa1 a întrebat:

Si apropo de intrebarea cu ziua prietenei cum asa putea sa ma machiez.(va rog cu imagini)aaaaaaaa si mai am o mica problema am piscaturi de tantar pe picioare. cum as putea sa le maschez.
Multumesc anticipat! fundita

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Piscaturile le poti masca cu o crema autobronzanta de la Dove eu am si e buna, nu lasa pete. Iar machiajul, depinde cu ce te imbraci, asta nu ai specificat. Vad ca esti micuta, eu zic sa optezi pentru ceva mai natural, putin blush in obrajorim putrin rimel si fard deschis la culoare. Pune accent pe o manichiura si pedichiura frumoasa si nu stridenta. Si inca ceva, nu folosi creionul, ca te imbatraneste. Sper ca te am ajutat!