| Liviucu a întrebat:

Si voi va uitati (ca si mine) inapoi dupa fetele BUNE pe strada, bai baieti bai? big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde de starea emotionala care o am.

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Uita-te,cu uitatu o sa ramai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o chestie de prost gust, de anumite lipsuri şi mă opresc aici. Deci nu, nu mă uit.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu explică (pentru RoxxxHhFuck):

Ma gandesc ca mai "dobitoc" ar fi sa fii fata si sa faci rating unui post de televiziune ce emite un rahat de tilinovela la care-ti curg balele dupa unu atat de frumusel tuh!, uitandu-te un an, doi, trei la acea productie doar pentru ala, decat sa te uiti inapoi dupa o fata ce arata de nota 10 pret de 2 secunde. Cand ai sa fii de 35 de ani si o sa intelegi ce-i aia sexualitatea in adevaratul sens al cuvantului atunci o sa fugi dupa dobitoci dintr-astia tinerei ca mine. Take care.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu explică (pentru RoxxxHhFuck):

Nu cred chiar deloc. Nelu care e pe primul loc poate sa-ti fie tata. In plus, daca toti am fi pusti pe aici n-ar mai fi acea seriozitate care uneori se simte iar raspunsurile ar fi doar la misto. Dar tu cati ani ai? Nu de alta dar gandeste-te la consecinte intai si apoi intreaba.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviucu explică (pentru RoxxxHhFuck):

De prost gust o fi, nu zic nu. Dar eu nu fluier. Macar cu atat sa ma laud si eu. Oricum, m-am stricat la cap, ca o viata intreaga nu intorceam capul.