| Anonim_5535 a întrebat:

Simt ca imi pierd prietenii!
(De ce?)

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fa-ti altii noi. Daca asa sta treaba si sunt nesimtiti fa-ti alta gasca care sa stie sa te aprezieze.Nu e chiar atat de greu cum pare sa te integrezi intr-un grup.Trebuie doar sa fi tuwinking

April
| April a răspuns:

Prietenii poti sa ti-i pierzi fie din cauza ta, fie din cauza lor.Pe primii ti-i poti recastiga daca iti recunosti vinovatia, pe ceilalti merita sa-i recuperezi numai daca si-o recunosc pe a lor si tin la prietenia voastra.De altfel, cand e vorba despre prieteni, calitatea trebuie sa primeze in fata cantitatii:decat multi si capriciosi, mai bine unul si loial.

| Malvina24 a răspuns:

Lumea e foarte rea de asta! In ziua de azi greu mai gasesti un prieten bun(crezi ca iti pierzi prietenii? hmm i-ai pierdut deja!) prietenii adevarati nu ii pierzi! Lasa ca uneori e mai bine asa!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poate pentru ca ei ti-au dat anumite motive ca sa crezi astawinkingIncearca sa te apropii cat mai mult de eiwinking Sa va intelegeti binelove struck

| User a răspuns:

Noh de unde vrei sa stim noi daca nu te cunoastem?

| Dan a răspuns:

Motto : " Prietenia adevarata se vede in timp "

| andreea7520 a răspuns:

Nu eşti singurul / singura care simte asta, aseară m-am certat cu câţiva prieteni şi ştiu că eu sunt vinovată sad, dar nu ştiu ce să fac, pentru că aşa sunt eu şi încerc să mă schimb, eu îi dezamăgesc mai mereu, dar câteodată se supără din motive stupide, gen că le-am spus: hai că nu mai pot să vorbesc, te sun mai târziu pa oh go on, mda. nu am ce sa fac, accept realitatea aşa cum ehee hee

| vilmaristul a răspuns:

Cauta raspunsul in tine, in comportament, vocabular, fapte!

| Anonim_5535 explică:

Ok,
Pai incerc sa discut cu ei, la scoala pe mess.
Dar ei mi se pun pe invizibil straight face
Ii intreb daca sunt suparati pe mine
Dar nu raspund...
M-am gandit...
Si stiu ca din toti prietenii
Doar cu unul m-am certat...
Din cauza unei prorecle exagerate...
Care mia repetato mai mult de o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ei vad altfel lucrurile: cred ca tu esti cel care s-a distantat si ca tu ii ignori. Vorbeste cu ei si spune-le care e situatia, nu pe ocolisuri sau pe mes, fata in fatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am pierdut multi prieteni.Acum ctv zile m-am certat cu cel mai bun prieten al meu.Pe zi ce trece simt ca mi se duc toti prietenii, dar trec peste asta. Mottoul meu: I WALK ALONE!