| Evolution a întrebat:

Simte cineva ca vine Craciunul? sau macar spiritul sarbatorilor? ca eu sincer nu. Afara zici ca e toamna (ba chiar mai cald decat ar trebui), in afara de magazine si supermarketuri foarte rar am vazut oameni care si-au decorat casa in afara de un brad.
Sincer sa fiu cand eram copil vedeam totul mai frumos... acum nimic, dupa parerea mea asta nu e atmsofera de sarbatori.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Era altceva cand era soramea in Romania cu adevarat dar si acuma e ok, cel putin eu sunt ok financiar mi-a mers extrem de bine saptamana asta, slava cerului mi-am cumparat un telefon in 2 saptamanii, dar nici oamenii numai simt nimic, merg prin casele multora si nu vad nici macar un brad sau o fericire

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mine mai putin se simte, zici ca e toamna dar lumea mai pune becuri pe la geamuri si zici ca e politie cand mergi de la o anumita distanta spre ei laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Simt.putin dar nu simt la fel de frumos cum simteam Craciunul in copilarie...atunci era ceva magic.

| J0B0MAT a răspuns:

Pai cand eram mica era altfel, mai 'magic'.Pe masura ce cresti parca isi pierde din farmecul ala.Dar mie imi place ca e cald.love struck

| syd a răspuns:

Sincer, de cativa ani perioada asta vine cu negativitate pentru mine