| urmuz a întrebat:

Simti nevoia sa faci schimbari radicale in viata ta?

4 răspunsuri:
| Aromă a răspuns:

"Schimbări radicale?" Nu! Pentru că ma-aş autodistruge. Este important să iei decizii mici, pe o perioadă îndelungată şi să le aplici pas cu pas.

| urmuz explică (pentru Aromă):

Traim intr-o societate in care totul se schimba foarte repede. Daca nu ne putem adapta schimbarilor, nu vom reusi. Trebuie sa intelegem faptul ca nimic nu e pentru totdeauna si orice schimbare poate fi motivatoare. Orice schimbare arata ca intotdeauna e loc de mai bine. E nevoie de dorinta.

| Aromă a răspuns (pentru urmuz):

Bineânţeles,dar nu este nevoie de schimbări bruşte,negândite şi făcute la "cald", asta am vrut să "subliniez".Ai dreptate trăim într-o societate în care totul se schimbă foarte repede şi trebuie să "acţionăm", dar nu la "cald", ci cu perspicacitate, calm şi pas cu pas.

| SERIALS a răspuns:

Da