| Narfundo a întrebat:

Singuru lucru care reuseste sa ma relaxeze pe deplin sunt sunetele care imita ploaia si tunetele. Ajung acasa si imi pun melodie de jumatate de ora cu sunete macabre auzite in departare, tunete si ploaie exagerata.Pare ciudat dar ma simt bine. Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Narfundo explică:

La mp4 am uitat sa specific

| mona a răspuns:

No comment

| Ecea a răspuns:

Nimic ciudat,foarte bine.
Si eu mai ascult din cand in cand sunete de delfini,ocean,ploaie, natura, etc.
De multi ori pierd zeci de minute privind cum ploua.Este chiar relaxant, si este recomandat 10 secunde de relaxare completa zilnic.

| Narcis2007 a răspuns:

Si eu ma relaxam cu asa ceva...nu cred cai ciudat

| DilauRo a răspuns:

Nu este ciudat absolut deloc. Fiecare are modul lui de a se relaxa.Eu ascult "Kitaro" ca sa ma relaxez. Deci nu conteaza ce cred altii fiecare cu preferintele si obiceiurile lui.Relaxare placuta. Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un pic ciudat dar daca asta te face sa te simtit bine, nu conteaza ce zic ceilalti.happy

| dianadya a răspuns:

Nici o problema.Ai o personalitate aparte.Nu asculta ce zic alti.Cunosc o fata care e ciudata si multi ii zic asta si nu ii baga in seama.Veziti de viata ta. Daca asta te relaxeaza nu e nimic ciudat.