| anonim_4396 a întrebat:

Sint eu nevricos ca ma enervez pentru niste lucruri pe care as putea sa nu le bag in seama? De exemplu : "deci", "dau fundita", le stiti si voi foarte bine...
Deci, dau fundita, pentru un raspuns corect si la obiect!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti,, nevricos", stii pe multi ne enerveaza formula,, dau fundita", pai stim cu totii ca trebuie sa o dam, sa rasplatim cumva sfatul primit! asa ca nu te mai stresa si citeste doar continutul intrebarilor, nu si anunturile!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Scuze, intrebarea ta este prea complexa pentru mine si nu stiu sa raspund.

| anad a răspuns:

Trebuie sa nu le bagi in seama daca vrei sa nu te mai nevrozezi! Respectivii, fie fac misto de graba unora de a le raspunde, fie chiar nu le pasa de observatii(sunt convinsi ca vor fi mai cu mot daca pun si asta la intrebare).

| kukubau a răspuns:

Hmm, rezum totul la un singur raspuns : wtf? happy:plaughing

| yoyodedeea a răspuns:

Nu.toata lumea e predispusa la pitici pe creier avand in vedere ca majoritatea disperatilor ofera fuditze, doar doar sa primeask un raspunslaughing
sigur mai patesc si altii, dar...asta e...viata-i duralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, da.Deci n-are rost.Deci da-mi fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PS.,, Deci" imi dai fundita?hee hee