| Ralux a întrebat:

happySiteul se duce de rapa sau ce?straight faceIn primul rand, cand a pus Raluca chat TPU mi s-a parut o idee foarte buna dar acum nu mai este.In primul rand TPU este creat pentru a ajuta oamenii, a raspunde la intrebari, a te uita pe articole folositoare etc.De cand cu chat`ul nu se mai practica aceste activitati importante.Noi nu mai ne ajutam asa bine reciproc si sunt din ce in ce mai putine raspunsuri.Si TPU a inceput sa devina site de matrimoniale! Pe chat numai despre asta se vorbeste si alte prostii...
Reveniti-va oameni buni!
Raluca, sper sa iei in seama intrebarea meawinking
Dar stiu ca nici aceasta intrebare nu va fi luata in considerare caci, bineinteles, suntem toti pe chat.Nu spun nu chatului dar nu ne-a avantajat mai mult... dimpotriva...
Asta e parerea meahappy
Trebuie sa ma exprim, corect?happyTPU sustine exprimareawinking.
Have a very nice day!happy
XXXkisskisskiss
happy

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Aveti dreptate fetelor si eu mai raman un timp si am si eu de gand sa ma retrag... pacat ca era un site de tineret, si cu bune si cu rele dar aveau cei de aici ce invata prin raspunsurile atatora implicati cu sarg pe aici... dar vad ca prea multe mediocritati sunt acum adunate ...asta e, mergem inainte mereu! Numai bine si sa fiti iubite! Lucien.

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm...eu nu stau pe chat.sunt mereu pe site si incerc sa ajut.si crede`ma ca rad acasa de una singura la raspunsurile amuzante si mie chiar mi s`a parut ca de cand s`a creat chat`ul raspunsurile sunt mai bune...si intrebarile la felbig grin eu cred ca site`ul este la fel de folositor si poate chiar i`a crescut calitateawinking Sa ii lasam sa stea pe chat pe cei care vorwinking noi sa ramanem alaturi unii de altii pentru a ajuta si a reface site`ul frumos si intr-adevar "de ajutor"winking big grin.
Cine e cu mine?batting eyelashes

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Silvia sunt de acord cu tine, nu trebuie sa batem in retragere, din contra sa strangem randurile sa aducem site-ul acolo unde e locul lui.Sa fim TPU in continuare, cine vrea chat TPU, sa mearga acolo, nu ne deranjeaza cu nimic.
Luciana, de ce sa te retragi, sa ne ajutam intre noi si sa mergem inainte, sunt multi cei care au nevoie de sfaturile noastre.

luciana
| luciana a răspuns:

Multumesc Legiuitoarei, constanteiproca, celorlalti ce doresc sa raman in continuare aici; promit sa ma mai gandesc si sa iau decizia corecta. Numai bine si sa aveti un week-end minunat, plin de iubire, de spor in bucatarie si de ce nu,- cu multa odihna, sa va incarcati mintea si trupul cu energia datatoare de bine, pentru inca o saptamana, ce va sa vina. Va pup, pa, pa, pa. Lucien.

| demonangel37 a răspuns:

Sincer eu am aflat acum de acest chat si nu mi se pare o prostie eu icerc sa ajut si sa dau sfaturi bune nu chiar la toate pentru ca unele intrebari sunt cei drept. de-a dreptul rolling on the floor

| liliana83 a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine. numai prostii pe chat. nu stiu de ce l-au mai pus. dar in fine.sa radem unu de altu!? sau de ce? ma intreb si eu asa.

| tracky a răspuns:

Sunt un user nou pe aici si am incercat sa ajut cat de mult s-a putut dar incep sa ma irit ce intrebari tampite se pun cateodata.
As veni cu sugestia de a se imparti pe varste acest site. Intrebarile sa fie pentru o anumita categorie de varsta pentru ca m-am saturat sa citesc ce zic copiii de 12 ani.
Si daca puneti o intrebare, macar sa fie una folositoare, nu una banala care isi poate avea raspunsul printr-o singura cautare pe Google.
Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mare dreptate ai, Eu am intrat din curiozitate, dar sincer nu am de gand sa raman, avand in vedere ce e pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai dreptate.
TPU-ul, încet, încet îți pierde din valoare și dacă stăm să ne gândim ce scop a avut și ce beneficii oferă.
Dragă @Luciana, nu trebuie să bați în retragere. Chat-ul de pe TPU nu se dorește a îndepărta ori retrage membrii de pe site ci un mijloc de comunicare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am intrat si eu pe chat acum cateva zile dar am vazut pe acolo aproape numai useri despre care nu am auzit...deci erau useri noi care oricum nu se omorau cu raspunsurile.tocmai asta este ideea, cei care vor doar sa socializele intra pe chat, iar cei care vor sa ajute intra pe site.pe mine nu ma deranjeaza cu nimic chatul, nu intru, nu ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Tracky, cu categoriile, cu varstele.