| anonim_4396 a întrebat:

SKODA. Idei funny despre acest brand? Fiecare litera sa insemne ceva anume. De preferabil cu legatura daca se poate. Imi lipseste creativitatea in aceasta privinta. Ma chinui de cateva zile si nu am gasit ceva care sa merite sa fi pus pe un tricou personalizat happy
Deci : S. K. O. D. A

Voi recompensa pe cel care se dovedeste a fi cel mai creativ.winking

Răspuns Câştigător
| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

S:Scopul
K:kapacitatii
O:orientarii
D:dragostei
A:adevarate
Sper ca te'am ajutat. ok?:*winking

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Soare
koala
odata
aseara
snakes kodita
odihneste
diavoletule aruncatule

| sorinake a răspuns:

Multumesc mumushika10.

Astept si alte idei. big grin

| sorinake a răspuns:

Deea40, imi plac ideile tale dar totusi caut ceva funny. Sa fie haios. Vreau sa printez pe un tricou (care il voi oferi cadou)

Apreciez raspunsurile.

| deea40 a răspuns:

Soarta
Kare
Ocoleste
Dragostea
A disparut

| deea40 a răspuns:

Fundita?

| deea40 a răspuns:

Sarele
Kald
Ocoleste
Dragostea
Adevarata

sau asta.

primesc fundita big grin?