| Daniel9988 a întrebat:

***Sondaj de opinie***
1.Vanilie sau ciocolata
2.Alb sau negru
3.Zahar sau sare
4. Xbox sau PlayStation
5.Samsung sau Apple
6.Barcelona sau Real Madrid

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Vezi ca ai confundat Serie A cu EPL, baietii astia 2 au pasiune mare si vor neaparat sa puna mana pe trofeu, Atletico-Juventus ar fi cea mai frumoasa finala, cu 2 antrenori capabili sa ridice la orice standard fotbalul actual in care Barca si Real l-au distrus prin promovarea marketingului in exces.
Mi-ar parea rau daca s-ar destrama echipa asta de la Atletico,, dar daca vin ofertele mari din Anglia sunt cam de nerefuzat...
Arsenal posibil sa prinda Europa League, abia astept sa se termine sezonul asta de cosmar

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***Raspuns pentru sondajul de opinie***
1. Ciocolata
2. Ciocolata alba, chiar daca nu te refereai la asta laughing
3. Sare - atat de previzibil
4. Nimic, ma enerveaza joystick-urile
5. Samsung
6. Barcelona pentru ca au castigat ultimul meci

| ion00 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero! ce boola mea cauti pe TPU laughing))))
tu chiar nu ai viata sociala laughing

| ion00 a răspuns (pentru Drimmero):

APEX GOAT CR7 EL COMANDANTE
Hala Madrid y nada mas

| Daniel9988 explică (pentru anonim_4396):

happy

| Daniel9988 explică (pentru ion00):

Ce-i cu tine?

| VibeTrix a răspuns:

1. Ciocolata
2. Alb
3. Zahar
4. Nu ma bag, sunt fatalaughing
5. Apple
6. Barcelona
Apropo, cainele e extrem de adorabil.

| UnNumeAmNevoie a răspuns:

1.Ciocolata
2.Negru,deoarece arata bine cu toate culorile
3.Zahar
4.Aici depide ce X-Box si ce playstation, as zice
Intre:
X-box one, 360-ps 1(as alege X-box)
X-box one, 360-ps 2(tot X-box)
X-box one, 360-ps 3(tot X-box)
X-box one, 360-ps 4(as alege ps 4-ul)
5.Samsung
6.Barcelona,normal

| Cotofrea_Daniela_1983 a răspuns:

Ciocolata
negru
sare
Xbox
Apple
barcelona

| Drimmero a răspuns (pentru ion00):

Ireal Morbid,, hotii din Spania!

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Ce zici, avem sanse la Mondial? Eu cred ca s-a cam dus...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu mai avem sanse, dar eu inca mai sper ca un roman ce sunt.
Deplasare la Polonia,, inca 3 puncte pierdute, apoi vin meciurile relativ usoare, cu kazahii acasa, deplasare la danezi si meciul cu armenii acasa, macar 7 puncte putem scoate cu astia

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Stii ma gandeam din totdeauna cum ar fi sa batem Polonia cu 5-0 laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Doar daca scorul e invers, asa putem sa zicem ca ai avut dreptate. Ne dau aia cu terenul in cap,, Lewadowski vrea sa se revanseze dupa petarda explodata in meciul tur si ne mai baga de la 3 in sus.