| PamPamRawwr a întrebat:

Sondaj: Sibiu sau Iasi? eu una locuiesc in sibiu dar imi place mult mai mult iasul...:X voua?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sibiu e mai frumos! clar!
pa-pa!love struck

| Th3eo a răspuns:

La Iasi nu am fost dar am fost in excursie la Sibiu si mi-a placut mult. Mai ales fantana arteziana din centru. Mi-a placut mult orasul pentru ca este curat si frumos big grin

| Anileda a răspuns:

Sibiu

| alexutsuuu a răspuns:

Cu siguranta Iasi, nu ca sibiul n-ar fi frumos dar iasul are mai multe obiective turistice, si e destul de curat, zuzy daca nu stii nu mai comenta. AAA si am fost si in sibiu.

| RXN a răspuns:

Eu din judetul Iasi, dar am fost si in Sibiu.
Personal, mi se par superbe ambele orase si chiar mi-as dori sa locuiesc in unul din ele.Sunt curate, au obiective turistice, unel localuri sunt geniale.Cred ca mi-as petrece jumatate din viata numai prin teatre, cinematografe, ceainarii, anticariate si librarii, si as hoinari pe strazi.
Te invidiez pentru ca locuiesti in Sibiu, sincer.big grin Adopta-ma.laughing

| Zuzy a răspuns:

SIBIUlove struck.
Il adorrrrlove struck...
E curat e ingrijit. la iasi nu am fost dar sigur nu e ca sibiullove struck.
E ft frumos sibiul deci da SIBIUllove struck.

| Zuzy a răspuns:

Pt alexutzuuu.
Nu am facut comparatie... intre iasi si intre sibiu. Pt ca am si mentionat ca nu am fost in iasi deci nu comenta.winking.
SI oricum chiar daca as fi fost si as fi ales tot sibiul e parerea mea deci vezi. ti de trebuie ta.winking...
Asa ca. Io. s din bucuresti. Si sincer singurul oras in care as vrea sa ma mut ar fi sibiul si crede.ma sunt umblata deci hay lasa.mawinking.
Papawinking...

| DeiuȘca a răspuns:

Sincer eu urasc Romania as pleca si acum din tara asta de rahat... dar cum nu pot... tot in Sibiu stau si nu mas muta la iasi