| paul0507 a întrebat:

Sprayul cu piper KO are data de expirare?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Are, e scrisă pe ambalajul produsului: 2-3 ani de la data fabricației.
http://i.postimg.cc/PNG30v5p/ko.jpg
Dar să știi că eu am cumpărat unul cu vreo 7 ani in urmă și încă funcționează.

| paul0507 explică (pentru floresdemayo):

Tatal meu are unul de vreo 20 ani, se poate folosi? Am incercat un spray sa dau in chiuveta si am tusit foarte tare si m-au usturat nasul si ochii. Cred ca inca functioneaza laughing))))

| floresdemayo a răspuns (pentru paul0507):

Da, e bun. Văd că ai făcut și proba. ))

| Dismally a răspuns (pentru paul0507):

Are, e scrisa pe fund de obicei. Poti sa-l folosesti dar efectul nu cred ca va mai fi la fel.

| Donsavas a răspuns:

Dacă e pentru auto aparare, nu, n are si nici n ar conta laughing