| emiitzzy a întrebat:

Spune`mi ceva interesant si ai >fundita:X:Xbig grin< ia sa va audd smug>::Xbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

1.ele rad toate de mine ca sunt diferita; iar eu rad de ele ca sunt toate la fel b-) :p
2.ai un zambet criminal smug j fundu` ala; ar trebiu sa fie ilegal happy(mi-a spus`o un baiat :''>)
3.``ceva interesant`` :p :d
4. ai auzit expresia : `` nu mai vorbi dan`***``rolling on the floor
5. eram cu un coleg j cand am trecut pe langa biserika; el a inceput sa`si faca cruce la p*** laughingrolling on the floor)laughing))

eeee? cum e? imi dai funditabatting eyelashes te rog?happylove struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei te iau cu mine cand plec din Huelva spre Sevilla in jeep asa imi mai ti companie ca nu merge radioul.

| ZEU93 a răspuns:

Un evreu se sinucide si ajunge in fata lui Dumnezeu:
-Cum ti-ai permis, nu stii ca este interzis sa te sinucizi?
-Pai, sa vezi Doamne, am si eu un fiu si cu tot ce am facut pentru el, tot s-a convertit la crestinism…
-Da ce, asta este motiv de sinucis? zice Domnul. Uite, am avut si eu un fiu care a trecut si el la crestinism.
-Si ce-ai facut, Doamne?!?
-E, ce sa fac? Am facut un nou testament!

Răspuns utilizator avertizat