| viktor7 a întrebat:

Spune-ti-mi un salon de tattoo in Craiova dar nu sfinx va rog frumos, multumesc

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100008165647265&fref=ts
nu este salon.dar este un baiat care se pricepe si lucreaza steril

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut!
Salon tatuaje:Rebel Ink Tattoos!

Echipa salonului REBEL INK TATTOOS, va asteapta pe strada Horia, nr 2B(zona Rotonda), pentru a va face o idee despre arta tatuajelor.
Folosim aparatura profesionala, consumabilele sunt sterile (ace, capacele, tusuri).
Pentru lucrarile anterioare puteti vizita site-ul nostru : www.rebelink.ro
Preturile salonului:
-pana in 20 cm patrati -100 ron
-intre 20-50 cm patrati -150 ron
-peste 50 cm patrati -2, 5 ron cm patrat(alb/negru si color)
-cover-up : - 3 ron cm patrat

| viktor7 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Salut, nu merge site-ul, as vrea sa stiu daca tattoo-eaza si minori - aproape 16 ani.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns (pentru viktor7):

Stiu ca sit-ul nu functioneaza insa ai adresa acolo si pentru bani cine nu tatueaza?

| viktor7 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Este salon ca sfinx sau ceva particular

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Particular

| viktor7 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Tu ai fost acolo? sunt sterile lucrurile? ai facebook-ul tatuatorului?
ti-as fii recunoscator

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Telefon

.

Adresă de e-mail

Joker_CMD@yahoo.com