| Inna_7059 a întrebat:

Spuneti'mi si mie cateva statusuri frumoase. funda

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Experienta este cel mai prost invatator.
Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile.
Cine ride la urma, gindeste mai incet…
CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]
Tine-ma aproape de sufletul tau si gîndeste-te ca într-o zi ai sa te trezesti si ai sa realizezi ca ai pierdut un diamant în timp ce tu te chinuiai sa alegi pietricelele…
Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.
O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.
Asta este drumul pe care l-am ales in viata, Si n-o sa las pe nimeni sa imi stea in fata. N-am nevoie de sfaturi sau de parerea ta, Traiesc cum vreau, fac ce-mi place, e viata mea

1 răspuns:
| BlackAngel95_8782 a răspuns:

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Vorba multa……. saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
• Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
• Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…