| iubire_3980 a întrebat:

Spuneti'mi niste statusuri tari stie cineva de pe aici?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pap un mar, dacă vedeţi "idle" prea mult chemaţi salvarea, înseamnă că mi-a ramăs măru’ în gât de la cât m-aţi înjurat.

Sunt mai mult decât Stepped Out... sunt şi Busy că I'm on the Phone şi chiar nu ştiu când I'm going to Be Right Back

Ultimul care m-a deranjat, e încă dat dispărut

"Nu deranjaţi! doar dacă arde, şi nici atunci, că doar nu-s pompier, ce pana mea! "

"Fac plajă în Alpi... DND ca se scutură zăpada"

" Ma f**e o lene sa tastez… "

"||)) ||\\|| ||)) ca is ocupat daca vad ca m-ai deranjat te f*t direct in nas!"

Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale

duc gunoiul... te las undeva?

un vierme ii spune iubitei lui:daca ma parasesti ma arunc in fata gainii

Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.

Boys likes blondes but they loves brunettes.

I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

They want my treasures so they get their pleasures from my photos.

Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…

Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata. DND

Daca c****le ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…

Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

Nu vreau rutina, vreau petrecere cretina

I started out with nothing…and I still have the most of all.

The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca

Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

do not disturb, love in progress……

Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND

A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.

Don’t abuse the BUZZ!

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

11 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Http://absurd.ro/statusuri-funny.html uita-te la alea amuzante.

| miauu a răspuns:

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

| ßiαηċα a răspuns:

Yo`s Fetitzsa cuminthe. Tu baiathu` care minthe.

Uita de tot Uita de lume de sentimente de suflete pereche de sOapte la ureche! Fii rece nu lasa pe el sa te`ntunece

Ma PreFaC Ca nu`L iuBeSc Desi LacrimiLe nu mi` s`au uscaT pe faRd

Puterea care cei pe care ii iubim o au asupra noastra, este mai mare decat aceea pe care o avem noi insine!

Cand esti bun esti luat de prost Sti ca n`are rOst Ca tOtu`n viata asta este cOntra`cOst

Rasu` ala colorat si sclipirea din ochii S`au ascuns in trecut.

Atunci cand lacrimile tale se amesteca cu ploaia care cade afara Sa stii ca ma gandesc ce bine ar fi sa te mai vad odata Si ar fi ultima oara.

Speri adanc dar clipa dulce trece destinul nu te asteapta el prin viata merge timpul in spate urmele le shterge prezentza ta in viata e doar O simpla lege

Nu Cn`teM nici TamipTe nici nebOne. Sn`teM doar orGinaLe

Nu sunt ceea c crezi. Nu Sunt ceea c vezi.Sunt ceea c visezi!

Certuri, nervi, multe se intampla intre nOi, dar nu vreau sa fiu eu cea care va declara razbOi

Am sa fac precum faci tu. Tu sa plangi. Eu sa zic nu.

Ce am acum n`am sa pierd. Esti aici si am in ce sa cred.

Un ocean de ai fi. M`as inneca zi de zi. Flacara de ai fi sa ard mi-as dori Inima mi-as imparti in stropi de roua mii si mii ca sa ploua peste tine doar iubire.

Pentru cine m`a acuzat c`as fii uitat de unde am plecat ma faci sa rad niciodata n`ai stiut de unde am inceput

Adu`ti amInte Ce greu Iti Est3 sa te schimbi Pe tine Insuti si v3i int3leg3 atunci cate sanse ai cand inCerci sa-i schImbi Pe Ceilalti

Incerc sa zambesc jh` sa-ti urmez sfatul Incerc sa fiu fericita

Putea sa fie inger. Dar am scos jh` sufletu` din el

Nu`s o fetita care vrea numai in cluburi Sa fiu cantareatsa Sau sa dansez pe cuburi Am nevoie de un tip adevarat Daca as putea te-as schimba Dar am nevoie de un vagabond in viata mea.

Am in SufLet doar un gOL Unde scriu cuvinThe care dor

Vreau atitudine la tine in comportament.

●Doar lacrimi mi-ai lasat si`un suflet pierdut, sa`mi tina de urat. ●

Am stilul de`a amagii, numai dintr`0 privire

te-am lasat acOlO In trecut Printre fum si vant. [[ ]

PlOi de fum pe sub Ochi. Ma deOchi.

Face pe inab0rdabila, e un j0c ce`l face des Isi j0aca bine r0lu`, inocentSa, chip pervers

Am adOptat un stil recent Rece si indiferent

Uite`te in ochii mei si zi`mi ca nu ma vrei.Fiindca iti citesc pe chip dorinta.Primeste`mi umilinta.Nu ma intemnita.Caci nu de mult m`ai acceptat asa cum sunt

Daca te-as vedea ultima oara. Ajh` incerca sa`nteleg ca totu` n separa. Iar c a fost candva incet s stinge. Atunci cand vine noaptea. ti-ajh` spune : " Nu mai plange!

Vin pe scurt din acest razbOi al sentimentelOr fata de tine. Ca am vrut Orice si mi-a ramas tacere.

Oricat ai incerca. Nu poate Fi la fel. Spui mereu. Mereu. E d vina ea

Nu te lua de mine scumpule.Sunt cam expirate textele.Nu asa se agata fetele.Stai si mai invatta`ti textele.

Te privesc si nu ma satur.

| rox a răspuns:

''Schimba si tu statusul ala''
''hi! i'm jimyhumuhumunucunucuapua!'' (asa o cheama pe burticuta mea)big grin sa nu razi!tongue

| fsdfsd a răspuns:

Un carbune aprins
E usor de stins
O dragoste adevarata
Nu se stinge niciodata

| fsdfsd a răspuns:

In viata exista decat o singura iubire
Cea pe care am gasit-o in inima ta
Te ador nespus de mult inca din prima clipa
Soarele pentru mine nu are nici o valoare
Adevaratul soare pentru care port o dragoste imensa esti tu
Am nevoie de tine pentru a putea trai o viata fericita
TE IUBESC!

pe asta nu o sa o gasesti nicaieri ca e scrisa de minelaughing

| fsdfsd a răspuns:

Mie dor de tine, ma topesc dupa tine, te vreau langa mine, gandul mie la tine, astea sunt doar cuvinte
Adevarata dragoste o gasesti doar in inima mea
Singurul lucru care o dovedeste sunt eu
Eu acela care te iubesc si inca foarte mult
Fara texte, doar cu inima

si asta la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forta de frecare : cand doua corpuri se freaca

no one will EVER take your place!?

you brought colour in my life...[love struck]...

cine a pus "f" langa "d"? pe tastatura ca am vrut sa ii scriu la unu "du-te si culca'te " si i-am scris "*ute si culca'te" laughing) caz real blushing

Te urasc! Dc? Pt ca asa vreau eu Deja vrau sa mori, e grav

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras love strucklove strucklove struck

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

In viata este ca la bal mascat, cand toata lumea isi scoate masca, piere veselia

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

M-am gandit la statusu` asta toata ziua

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult... Poate nici n-ai observat...De la un timp am mai crescut.

| funkygirl a răspuns:

"Nu te deranja sa ma deranjezi"
"Viata e un joc de ****... dar macar are grafica buna"
"Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel."
"Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid "

| liliana2470_7895 a răspuns:

Daca banii ar creste in copaci, fetele ar fi indragostite de maimute big grin