| Lasvegasnevada a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum este in republica dominicana ma refer daca este droguri,crime, mafie si saracie scuzati categoria e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| PastilăBă a răspuns:

Da frate, este droguri peste droguri, este crime, sunt mafie! O să te omoare ăștia, bine dacă nu mori tu înainte mâncând râme.

| Lasvegasnevada explică (pentru PastilăBă):

Mersi cati ani ai?

| PastilăBă a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

OMFG! 20!happy

| Lasvegasnevada explică (pentru PastilăBă):

Ce 20?

| Marijuana a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

20 de litri are, iti vine sa crezi. Pai daca ai intrebat cati ani are si omu` ti-a zis 20, oare despre ce poate fi vorba?

| Lasvegasnevada explică (pentru Marijuana):

Da tu nai treaba?

| Marijuana a răspuns (pentru Lasvegasnevada):

Nu am treaba, dar pot sa-mi fac pentru a te invat pe tine gramatica.

| Lasvegasnevada explică (pentru Marijuana):

Nu mersi ma descurc singur

| Lasvegasnevada explică (pentru Marijuana):

N-am nevoie de ajutoru tau eu invat la scoala gramatica deci poti sa-ti iei ora de romana cu tine ca n-am nevoie nici nu ne cunoastem

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu "este" ca sint mai multe, dar nu la Dragoste si sex.