| TraficDeMentosane a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste filme de groaza dar sa aiba ceva sens. adica despre care credeti ca chiar merita vazute. mersi mult:*

8 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

The exorcist 1, Frailty (preferatul meu), Let the right one come in, Carrie. Cam astea imi vin acum in cap.

| Bubu a răspuns:

Paranormal Activity
Pathology
Laid to the rest
Masacrul din Texas
Forget me not
legion
the hills have eyes
the exorcist anthology

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Bloody Mary =]

| Fetita a răspuns:

Saw
Orphan
The Wolfman
The Exorcist
Case 39
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
The Last House on the Left
The Ring (toate partile)
Paranormal Activity (cel mai infricosator)
Halloween
Mirrors
Poltergeist
Drag Me to Hell
Trick 'r Treat
The Fourth Kind
Dead Silence
Child's Play
Jeepers Creepers
Parasomnia
Legion
The New Daughter
The Eye
Van Helsing
Cannibal Holocaust
Cult
Dracula 2000

cateva din filmele pe care le-am vazut

| Fetita a răspuns:

The Stepfather
Jennifer's Body
The Number 23
de astea am uitatlaughing

| 007_1876 a răspuns:

Sillent hil. este preferatul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fingerprints, The end of days, Dark water si al Saselea simt.Desi am vazut mult mai multe, astea mi s-au parut cu adevarat reusite(ar mai fi fost unul, dar deoarece are mai multe versiuni, nu-l voi pomeni aici). Poti urmari si Mesaje de dincolo(PROtv)si Fenomene stranii(Discovery, in fiecare vineri de la 22:00).

| AllieGlam a răspuns:

The exorcism of emily rose(exorcizarea lui emily rose)a fost super-scary... mi-a placut mult de tot(e filmul meu horror preferat)winking