| oana1405 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii indiene frumoase.Multumensc anticipat!

2 răspunsuri:
| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Buna. Nu prea stiu cum se numesc sad dar sunt unele foarte frumoase pe care le canta Dastaan happy. Are niste melodii si videoclipuri super. Si apropo!big grin daca iti plac melodiile astea indiene iti recomand un film super,, Om Shanti Om ''. E superb si ca poveste si are si multe melodii frumoase love struck. Sper sa-ti placa big grin happy

| robert08 a răspuns:

Daca vrei muzica indiana id:bluepanther220