| Helvete a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, cam cat ma costa(in euro/eurocenti) daca am vorbit 10 minute de pe Vodafone pe Orange :-s

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

De obicei Vodafone percepe acelasi tarif la convorbirile catre alti operatori de telefonie mobila. Ultima data tariful era de 0, 14 eurocenti/minut.
Pentru a afla mai multe detalii poti vizita linkul:
https://www.vodafone.ro/....../index.htm
Sper sa iti fi fost de ajutor.

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, pai daca nu ai minute nationale, ar fi cam in jur de 20 de eurocenti minutul, daca vorbesti 10 minute, ar insemna cam in jur de 2 euro!