| Crypt a întrebat:

Am vorbit cu un prieten i-am dat meaje etc eu sunt pe orange el vodafone am luat un telefon cu puncte thankyu si am cost suplimentar 7, 42 mai mult decat costa telefonul de ce? Minute orange si mesaje orange am, dar pe alte retele nu am deloc de ce? crying dc am asa mare cost suplimentar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neavind minute si mesaje in alta retea, toate mesajele si convorbirile sint taxate conform tarifelor +tva.beneficiezi de cele pa care le ai, numai in reteaua ta.Numai bine.