| YLLL a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva piese pentru dans modern., hip hop.Thxlove struck

2 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/ intra aici si gasesti in arhiva tot. melodii pe care au dansat diferiti concurentzi :> in rest inspira`te din topurile de la radio, gen : www.kissfm.ro sau www.radio21.ro. gasesti melodii dansante peste tot, si nu sunt greu de gasit. te pup:*

| scarlett a răspuns:

Bow wow- big dream
Ciara - 1, 2 Step
cauta pe you tube scrie acolo hip hop si ti da o multimewinking