| Lucifer666 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos un program cu care sa modific un film. AM inregistrat un film de pe TV dar cu tot cu reclame. Caut un program cu care sa scot reclamele, un program cu care sa sterg o parte din film din minutul X pana in minutul Ywinking. Spuneti-mi va rog frumos > Sa fie bun programul tongue nu ca movie makerhee hee.

Multumesc!

1 răspuns:
| traficanta a răspuns:

Nu exista asa ceva de pe internet, doar profesionistii pot face asa cevahappy