| Anonim445zzz a întrebat:

as vrea sa stiu daca este un program cu care sa stergi secvente dintr-un film nu ca windows movie maker ca lipesti 2 videori eu vreau sa sterg din film ca de exemplu la la minutul 1:23 pana la 1:42 cine da raspuns bun are funda + vot

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Scuze, primul nu merge, mi-a scapat linkul.
Du-te aici:
http://www.tucows.com/preview/519359/Free-Video-Cut-And-Split

| FlaviusGreen a răspuns:

Eu am folosit Sony Vegas PRO versiunea 10 daca imi aduc bine aminte si am fost foarte multumit, poti edita video/filme in HD doar ca e putin dificil pana te acomodezi dar iti recomand trailere de pe youtube. Un alt program bun este Camtasia!