| Crisstina a întrebat:

Spuneti-mi va rog un program cu ajutorul caruia pot face un filmulet cu poze, in afara de movie maker. De preferabil sa fie cat de simplu se poate. Multumesc

4 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Microsoft Power Point.
E mai usor de utilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProShow Gold de la Photodex. Este usor de utilizat si are niste efecte dragute pentru poze sau textul introdus happy

| marilenaa a răspuns:

Muvee autoProducer

| marilenaa a răspuns:

Foto2Aavi te ajută să creezi filmuleţe folosind fotografiile, video-urile şi muzica din calculator. Poti adăuga diverse efecte între fotografiile adăugate în lista de procesare pentru a face ca tranzitul dintre acestea să fie mult mai plăcut, mai dinamic şi mai interesant.