| valentin_2770 a întrebat:

Stand azi pe net neavand momentan alta preocupare am gasit pe youtube genericul de la desenele animate Pif si Hercule si mi-am adus imediat aminte de copilarie cand in fiecare dupa amiaza ma puneam in fata televizorului si asteptam sa inceapa un nou episod. Aveti idee de unde pot face rost de aceste desene si cu traducere in romana daca se poate happy in afara de youtube as vrea sa le vad in calitate mai buna daca le are cineva sau daca ma poate ajuta cumva? De pe arhiva TVR stie cineva? sau cum ca au rulat doar la TVR in 1993 sau prin anii aceia

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Si eu am cautat sharon spit si nu am gasit episoade noi dar este un sote, desenele noastre si sunt acolo categorii cauta acolo, funda?