| Joker3134 a întrebat:

Starile de neastampar nu sunt un rezultat al anxietatii?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca la ultimele intrebari despre asta... nu, nu sunt big grin

Sunt sigur ca si copilul ala de 7 ani care este "neastamparat" are o anxietate de... mama mama.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Da. o palma la fund big grin

Pai despre tine vorbesti? Esti neastamparat? Faci prostii? Nu esti cuminte? Nu ai rabdare? Care este cauza acestor lucruri? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

I-auzi. Pai mai bine, stai pe acasa, citeste o carte, uita-te la un film... distreaza-te si iti trece aceasta stare.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Si daca este anxietate sau alta astfel de "denumire" care este problema? Doar pentru ca este o denumire nu trece? Nu trece pana nu vrei tu sa treaca...

| Catrice a răspuns:

Nu.