| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Stati cateva minute si va uitati la asta.Si dupa aia uitati-va in pamant.Sa imi spuneti ce v-i se intampla.http://www.psikopat.com/html/spirale.htm

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Iluzie super, ne-a aratat la fizica happy

| marrr a răspuns:

Da, este o iuluzie optica. Privirea se obisnuieste cu miscarile ondulatorii pe care le face acea imagine si daca iti axezi imediat privirea pe altceva, ai impresia ca are aceeasi miscaretongue

| raisssa a răspuns:

Super tarebig grin

| lollopop a răspuns:

Mistolaughing
Vedeam flori pe jossmug

| Dizzy a răspuns:

Dupa ce m-am uitat la asta, m-am uitat in tavan si am vazut multe puncte verzilaughing)