| Ada50 a întrebat:

Statusuri fainewinking {fundita}

Răspuns Câştigător
| CopilRasfatzat a răspuns:

1.Nu totul e pierdut cand te prabusesti. Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale.
2.totul trece... asa se spune. dar nimic nu trece fara sa lase urme
3. Oriunde ai fi. Oriunde te-ai afla … Nu vrei decat o domniswoara care seamana cu Ea!
4.Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
5.Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu! Nu`mi place sa imi spui „Pa! Nu uita- asta e replica mea!
6. Zi de zi. pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti.
7. I hate you but you don't have to believe me, 'cause it's a lie
8.Si stiu ca daca maine mor. exista o persoana careia o sa-i fie dor!
9.Hai sa ne impartim lumea. luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie... dar mai bine totul tie si tu mie.
10.Si daca el nu o sa-mi mai spuna noapte buna. si daca pe strada nu o sa-mi mai spuna buna, am prietene care ma suna sa-mi spuna : fata esti de 1000 d ori mai buna decat ce-a pe care o suna!
11.In copilarie, fetitzelor le plac papushile, iar baietzashilor masinutzele, cand creshtem totul se schimba, baietzashilor le plac papushile, iar fetitzelor mashinutzele.
12. Asta-i genul de refren Pe care eu renunt la sutien Am incredere-n ce spui Daca ai o intreabare poti sa mi-o pui
13. poarta-te frumos cu ea ca e prea mica si nu stie ce vrea, spune-i da cand spune nu, cand zambeste, zambeste-i si thu, cand greseste n-o certa ca e prea mik si nu stie ce vrea
14.Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il placi o place pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii si taCi
15.Am incercat de mii de ori sa-l uit, sa-l sterg din gandu meu, si reuseam! dar exact cand eu puteam sa uit de el. El ma cauta din nou
16. Poate imi doresc prea mult sa te urasc, mai distrus complet fara rost asta ai vrut, sa ma vezi plangand cand te vad cum ii zambesti, cat de mult tu o privesti
17.Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine, dar vor zice ca nu se poate., deoarece eu TE IUBESC prea mult
18.cazi,te ridici, tot ce`ti zici, e rabdare, plangi, te distrugi. vrei sa fugi sh t doare, dai tot ce ai si ce n`ai, totusi pare, ca nu t descurci sa le pUi lumea la picioare
19.cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac, cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc, cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd, iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata, TE IUBESC, VIN-O INAPOI
20.deCi,viatsa e asa de rea uneori, te face sa iubesti, te face sa fi iubit, iar cand credeai ca totul este perfect, dispare si cea mai mica samantza de iubire si fericire

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Poate ne lamuresti tu ce e cu aceste statusuri, pentru ca eu am cautat in dex si nu am gasit! Eu sincera sa fiu, nu stiu acest cuvant, te rog, ajuta-ne!