| anonim_4396 a întrebat:

Stau la camin la o distanta mare de casa, deoarece sunt elev al unui liceu dintr-un oras care e departe de localitatea in care locuiesc eu.

Pana acum, de cand stau la camin, a fost totul ok, m-am simtit bine, dar acum cand ajung in camera de camin ma simt naspa si abia pot sta locului, mai ca nu imi dau lacrimile la cat de mult astept ziua in care sa plec inapoi acasa.

Ce as putea sa fac?
Niste sfaturi de incurajare?

Multumesc frumos! crying

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce te simți nașpa?
Ar trebui să fie un motiv, mai ales că la început totul era ok.

| Ionutszu a răspuns:

Fii barbat.