| mihaa a întrebat:

Stau la sat si am vrea din vara sa ne mutam in oras in timisoara, mai exact in zona lipovei.Intreabarea mea este urmatoarea:as vrea sa stiu mai multe despre scoala generala nr 7 din lipovei, despre invatatorii, profesorii, fetita mea este in clasa a 2 a, in tomana va merge pe clasa a 3 a. V a multumesc

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

Hei, buna. Am auzit ca este foarte buna scoala dar mai multe informatii iti poate oferi site-ul: http://scoala7timisoara.ro/

1 răspuns:
| Marius_5815 a răspuns:

Te muti mai aproape de mine?:*:*