| Catalion a întrebat:

Steaua - Dinamo = 0 - 1. Am inteles. Steaua a pierdut. Asta este. Probabil jucatorii se gandeau la cluburi si la bombe sexy, in loc sa se concentreze la joc. Nu mai este steaua cum era cand juca Hagi. Mai bine Becali ar schimba jucatorii in loc de antrenori. Mie nu imi mai place fotbalul de cand s-a retras Hagi din fotbal, dar din cate stiu eu fotabul este un sport si trebuie sa distreze lumea, nu sa faca numai prostii din cauza fotbalului. Aproape mereu arata la stiri, ca dupa un meci, suporterii au aruncat cu pedarte si cu tot felul de lucruri. Acum masina lui Becali a "suferit", dar acele pietre aruncate in masina puteau sa lovesca pe cineva in cap. Fotbalul reprezinta ura si razboi in loc de distractie? Daca echipa preferata pierde, inseamna ca cineva trebuie sa fie ranit cu lantul peste picioare, masinile unora trebuie sa fie vandalizate, magazinele trebuie sa fie sparte si trebuie sa se arunce cu petarde peste tot? Oare fotbalul o sa fie interzis in viitor pentru ca inebuneste lumea? Am vazut mai de mult pe internet, cum unul dintr-o tara straina si-a dat foc la apartament pentru ca a pierdut echipa lui favorita si cum altul si-a batut sotia pentru ca nu a castigat echipa lui favorita. Mai bine urmaresc fotbalul de acasa, decat sa ma duc la stadion, pentru ca daca as avea de exemplu un fular cu steaua si as trece pe langa niste dinamovisti, cred ca ar arunca cu pietre in mine.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sunt stelist pana la moarte, il urasc pe Gigi ca se baga la echipa dar pana la urma este patron si jucatorii angajati pe niste salarii enorme si mimeaza jocul, sa fiu in locul lui Gigi i-as pune la muna cu ziua si asa noaptea pleaca prin cluburi

| MyChemicalRomance a răspuns:

Woow...foarte inteligent, te admir, app: scuza-ma, m-ai pierdut de la "Steaua a pierdut..." deci HAI DINAMO :X:X big grinbig grin

| dαɴЗ a răspuns:

Huaaa dinamo, huaaa dinamo!