| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca se schimba ora? România trece în acest week-end la ora de vară. Schimbarea va avea loc în noaptea de sâmbătă spre duminică (24 spre 25 martie 2012), atunci când ora 03:00 devine ora 04:00.

Răspuns Câştigător
| ReapR a răspuns:

Eu nu ma bucur pentru. ca trebuie sa ma scol mai devremerolling on the floor

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Deci cand pe "timpu vechi" era ora 6:00 acum devine 7:00?
iupiii! Ma scol mai devreme! Las ca vine ea vacanta!oh go on

| harciog a răspuns:

Mama de cind astept ziua asta.Am marea bucurie sa insel firma la noapte pentru prima data. Voi munci sapte ore dar voi fi pontat opt.

| NeneaGogu a răspuns (pentru harciog):

Vei munci tot opt ore laughing daca se face patronul al dracu si te tine dupa program ce-ai sa faci? o sa muncesti 10-12 ore

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

Ce fain! Dar, eu dorm mai putin cu o ora!

| kmarianak a răspuns:

Categoric da, trecem la ora de vara. Duminica de 25 martie 2012 va fi ziua cea mai scurta. Vrei mai multe informatii? http://www.interferente.ro/Trecerea-la-ora-de-vara.html
Sunt interesante informatiile, nu?

| NeneaGogu a răspuns:

Era misto sa se schimbe astfel :
o ora sa n u mai aibe 60 de minute cand suntem la serviciuwinking iar cind suntem acasa sa fie ora de 80-100 de minute, mai ales cand stai cu soacra laughing.

| RoxanaAnomis a răspuns:

Sigur că da. Mă bucur foarte mult de asta. happy