| tuska a întrebat:

Stie careva cum pot sa mi codez folderul cu poze sa nu mi le vada nimeni? Multam!

4 răspunsuri:
| Daddy_9411 a răspuns:

Adaugal intr-o arhiva, intra la advanced, alegeti o parola si n-o sa mai ai nici o problema.

| simoSTAR a răspuns:

Help me plsss....am dat hide la un folder si nu mai dau de el...cum fac? sad

| lolly_6164 a răspuns:

Sau ii dai Hide... iar apoi intrii in pagina unde ai ascuns pozele, dai la Tools, Folder options, View...

| lolly_6164 a răspuns:

Cum zice Daddy n-am reusit sa bag parola...nu gasesc advanced