| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva adresa (unde sta) Paul Wesley si adresa lui de mail precum si a lui ian somerhalder si Nina Dobrev

Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate nu am nicio adresa sad

si eu ador acesti actori love struck love struck love struck love struck

| winchesters a răspuns:

Nu cred ca o stie cineva.
Ii gasesti pe twitter : @iansomerhalder, @ninadobrev, @paulwesley.

| MissJupiter a răspuns:

O stiu pe cea de twitter: @iansomerhalder,@ninadobrev iar a lui paul wesley este personala dar o gasesti in lista lui Ian

| Lizetti a răspuns:

Am gasit unde ii poti scrie lui paul

| DIENUTZA12 a răspuns:

Adresa de twitter:@paul wesley;@ninadobrev;@iansomerhalder si stiu cateva chestii despre ei:pai...paul wesley s-a casatorit in secret cu torrey devitto si cea mai cunoscuta firma a lui de chiloti este calvin klein; culoarea preferata a lui ian somerhalder este albastrul si nina dobrev s-a plictisit de rolul elenei gilbert si vrea ceva mai bun decat katherine chiar! sper ca te-am ajutat! PS:Funda?