| Kataa a întrebat:

Stie cineva care sunt paginile adevarate pe hi 5(si ID-urile) urmatoarelor vedete: Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens si Taylor Swift?(daca nu vreti sa le faceti publice puteti sa imi dati ID-urile voastre)Va rog frumos! Si dau dunditza!:*

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mi pare rau sa te dezamagesc, dar nu au hi5 sau probabil au dar intra foarte f rar la fel si pe id big grin kiss

| Love4ever.EU a răspuns:

Sti ceva... de unde sa mai sti care este adv hi5, sau id al nu stiu eu carei vedete, daca tota lumea sa se drept ea? Ma rog. e o prostie ce fac acele persoane! Sincer, cam greu sa afli asta! Cred ca doar daca ai vb cu ele perswinkingwinking Si asta nu se cam poate intamplawinking

| ioanatizzy a răspuns:

Ashley Tisdale nu are HI5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau idiurile la foarte multi dar trebuie sa ma contactezi pe deea_puiut_mik_si_skump si iti voi da ce idi vrei te pop si nu iti trebuie nimic nu vreau nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hbr nm dr priez cele

| roxypoxytoxyk a răspuns:

Daca vrei twitter-ul lui demi lovato:https://twitter.com/ddlovato

| ceamaimarefanaaluimileycyrus a răspuns:

Poti intra pe youtube si sa scrii miley cyrus; i have now twitter accoount ca ea are unul nou miley cyrus are pe twitter