| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cate pagini are cartea "Doi ani de vacanta"?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dude,ce conteaza?
Vad ca spamezi intrebari legate de paginile cartilor.
Poti afla pe site-urile unde se vand carti, numarul paginilor!

| RaulAndrei2002 a răspuns:

Paaai conteaza, ca am primit tema de la profa sa imi aleg 2 carti din astea. Si faza e ca nu ca nu imi place sa citesc, dar citeam altceva inainte si nu voiam sa intrerup seria asa ca le aleg pe cele mai scurte.

| anonim_4396 explică (pentru RaulAndrei2002):

laughing) Fii atent.
Citeste cateva idei despre carti Vezi care te atrage!
Iti garantez ca daca alegi o carte care nu te atrage, o s-o citesti in scarba, greu si vei retine putine lucruri si daca are 100 de pagini.
Te asigur ca vei ajunge sa citesti de placere 10 negri mititei si John Green happy