| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce altceva noutati s-au mai intamplat anul acesta exceptand coronavirus? Nu vi se pare ciudat ca toata lumea e prea ocupata cu acest virus si nimeni nu poate sa mai lucreze?

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Daca ai spune premeditat in loc de ciudat, intrebarea ta ar avea un raspuns mai simplu. Daca incerci sa intelegi, nu neaparat sa te supui curentilor promovati de mass media, atunci mai ai un raspuns : " anul asta am devenit mai intelepti, mai atenti si mai greu de manipulat, ceea ce este cu adevarat mai important chiar daca mai putin mediatizat".