| 100SweetSmile4you a întrebat:

Ati observat ca Cretaker nu a mai intrat de 4 zile pe TPU?
Oare de ce? El intra zilnic...Si poate pare ciudat, dar daca paraseste comunitatea? crying crying crying
Stie cineva ce s-a intamplat cu el? Ma ingrijoreaza cred ca TPU va fi la fel fara el. crying sad

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Poate are probleme cu internetul, sau poate ca s-a saturat sa vada atatea intrebari stupide pe TPUthinking
Cine stie?
O sa asteptam, si o sa vedem daca revine.
Daca ii e dor de noi, sunt sigura ca se va intoarce.

Toate cele bune!happy

| Malvina24 a răspuns:

laughing ce simpatic acum il urmariti saracul baiat, va veni inapoi mai stati linistiti happy

| 100SweetSmile4you explică:

Aveti dreptate, dar sunt un pic ingrijorata... Daca nu ar fi mai intrat de cateva zile, intr-o alta parte a anului (spre exemplu intre 20-24 octombrie) nu mai postam aceasta intrebare, dar in acest caz...
31 decembrie este ultima zi a anului si pe acest an, 2011, nu a intrat deloc. Poate fi doar o coincidenta? Hmmmm...
Si la ultima sa postare, aici
a spus ca, ca o concluzie ca a fost un an bun si a cunoscut multa lume(...) si acest lucru mi-a dat de gandit (oare a vrut sa spuna ca si-a facut multi prieteni pe TPU, dar a trecut?).
Stiu, stiu, stiu, pare stupid ca, daca un membru nu mai intra cateva zile sa ma alarmez, dar nu este un membru oarecare si zilele in care nu a intrat sunt primele zile ale anului!

@mersi, nu trebuie sa ne delimitezi in doua tabere: noi si tu.Sincera sa fiu, nu cred ca, Cretaker intra doar pentru tine pe site.Imi cer scuze daca ma insel si el chiar intra doar pentru tine pe acest site...Desi e greu de crezut ca ar fi asa!

| 100SweetSmile4you explică:

Aveti dreptate, dar sunt un pic ingrijorata... Daca nu ar fi mai intrat de cateva zile, intr-o alta parte a anului (spre exemplu intre 20-24 octombrie) nu mai postam aceasta intrebare, dar in acest caz...
31 decembrie este ultima zi a anului si pe acest an, 2011, nu a intrat deloc. Poate fi doar o coincidenta? Hmmmm...
Si la ultima sa postare, aici http://www.tpu.ro/......i-e-putin/
a spus ca, ca o concluzie ca a fost un an bun si a cunoscut multa lume(...) si acest lucru mi-a dat de gandit (oare a vrut sa spuna ca si-a facut multi prieteni pe TPU, dar a trecut?).
Stiu, stiu, stiu, pare stupid ca, daca un membru nu mai intra cateva zile sa ma alarmez, dar nu este un membru oarecare si zilele in care nu a intrat sunt primele zile ale anului!

@mersi, nu trebuie sa ne delimitezi in doua tabere: noi si tu.Sincera sa fiu, nu cred ca, Cretaker intra doar pentru tine pe site.Imi cer scuze daca ma insel si el chiar intra doar pentru tine pe acest site...Desi e greu de crezut ca ar fi asa!

| 100SweetSmile4you explică:

Explicatia:
Spuneai ca "n-are de ce sa-i fie dor de 'VOI', nu pentru 'VOI' intra pe TPU!" si eu am inteles ca tu, folosind cuvantul "VOI", nu te includeai si pe tine, astfel rezultand ca voi=toata comunitatea TPU, cu exceptia ta, asadar Cretaker intra pentru tine.

Da, am inteles gresit! Scuza-ma, te rog! :)

Nu reusesc sa gasesc o fraza unde sa ma contrazic de una singura.Singura parte poate fi aceasta:

"Si la ultima sa postare, aici http://www.tpu.ro/......i-e-putin/

a spus ca, ca o concluzie ca a fost un an bun si a cunoscut multa lume(...) si acest lucru mi-a dat de gandit (oare a vrut sa spuna ca si-a facut multi prieteni pe TPU, dar a trecut?).

Stiu, stiu, stiu, pare stupid ca, daca un membru nu mai intra cateva zile sa ma alarmez, dar nu este un membru oarecare si zilele in care nu a intrat sunt primele zile ale anului!"

unde eu am spus ca PARE stupid...Si mie mi s-ar parea ciudat ca, daca nu intru cateva zile pe TPU, sa apara iluzii cum ca parasesc acest site. Dar eu sunt o membra oarecare, spre deosebire de Cretaker, care intra foarte, foarte des pe acest site si este cunoscut(dintre toti membrii, macar unul sa se ingrijoreze, fie fara un prea important).
Este o diferenta intre a fi stupid si a parea stupid... A parea stupid inseamna ca in ochii celorlalti, mai ales la prima vedere, sa fie un lucru stupid... Dar realitatea sa fie alta.
A fi stpid inseamna ca si in ochii celorlalti, si in realitate sa fie doar un lucru absurd.

Sper ca(pauza)Cretaker va reveni cat de curand printre noi!

| 100SweetSmile4you explică:

"Sincera sa fiu, NU CRED ca(pauza in loc de virgula)Cretaker intra doar pentru tine pe site.Imi cer scuze DACA MA INSEL si EL chiar INTRA DOAR PENTRU TINE pe acest site...Desi e greu de crezut ca ar fi asa!"

Explicatii peste explicatii...
"Nu cred ca (pauza) Cretaker intra doar pentru tine pe site"

dar, daca l-am intreba pe Cretaker daca intra pentru tine si el ar raspunde afirmativ, atunci

"Imi cer scuze daca ma insel si el chiar intra doar pentru tine pe acest site"

"...Desi e greu de crezut ca ar fi asa!"
Mai clar:
Desi e greu de crezut ca ar putea da raspuns afirmativ.

Inca o data, scuze pentru confuzie!

Si...Am o rugaminte pentru cel care da voturi nefavorabile :
Nu mai da vot "stupid" raspunsurilor de la aceasta intrebare! Incearca, te rog, sa dai astfel de voturi DOAR raspunsurilor inutile, cum ar fi "Nu stiu" sau celor care nu au nicio legatura cu intrebarea la care sunt postate.
Recunosc, ne-am abatut un pic de la subiect, dar am ramas pe tema intrebarii.Asa cum mie nu mi-ai dat vot "stupid", nici lui @mersi nu trebuia sa ii dai un astfel de vot.
Dar Madison? Ea ce a facut?

| ciuuucalaaata a răspuns:

Uite merci pentru sfat dar nu eu sunt cea care trebuie sa mai lucreze la gramatica si app nu este o tema. si nu eu sunt cea care cauta baieti in disperare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

probabil ca a murit devil

| Madison a răspuns:

Sunt sigura ca intra pe TPU dar nu se logheaza. Un motiv (cred) ar fi persoanele inmultite pe zi care fac comicuri doar pentru a fi cunoscuti cat mai repede

Nu zic ca nu au voie sa deseneze ceilalti, dar el barem a facut o treaba buna cu comicurile (mai ales TPU the movie) si ar fi putut continua si anul asta