| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Stie cineva cu ce se curata talpa de la fierul de calcat?big grinVa rog ajutor, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| คℓεxą a răspuns:

Daca ai fier mai vechi cu smirghel daca ai dinasta mai nou nu se curata

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa-l cureti cu Cif crema, cu Domestos, sau cu otet fierbinte, pui otetul cald bine(nu fiert) pe o carpa, si asezi masina de calcat pe carpa, o lasi acolo cateva ore si totul dispare. Se va face un miros urat asa ca este bine sa ti geamul deschis.