| misfit a întrebat:

Stie cineva cum imi pot instala canalul "Fuse" la tv? :-s :-s
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| fsorin96 a răspuns:

BUNA! 1 Depinde ce televiziune ai(dolce boom cablu etc)
2 Depinde ce televizor ai.
3 Instructiuni generale(ar trebui sa mearga la orice televizor) : a) Intra in meniu
b) Itra la cautare programe/search
c) selecteaza cautare manuala
d) incepe cautarea o data gasit programul il memorezi.
ATENTIE! Cum am zis depinde de televizor s-ar putea sa nu il gaseasca din cauza televizorului.Eu am avut un tv care nu prindea acasa la cablu. Mult succes!

1 răspuns:
| andraaaa a răspuns:

Of ce bleaga esti ma Misfitrolling on the floor... Te duci la nenea` de la RDS-RCS si ii spui ca vrei un nou program tv...si ti-l baga.Sa nu te astepti ca pretul sa iti ramana acelasihappy